آسمان بی طاقت

      nature_l.jpg&usg=__ryTaClUbnS3R2q2gVAaEGfwe3sk=

  فانوسی کم سو در دامنه های دوردست می سوخت و دالان هایی گم

   راهم را می بلعید.

  می خواستم برگردم و از پایان شروع کنم،از پس فردا بروم به سمت دیروز،و

  برسم به ازل.

  چقدر دلم می خواست بازآبروی آتش را ببرم و یک مشت خاک بپاشم توی

  صورت ابلیس،آن وقت،او دوباره مجبور باشد سر فرود بیاورد و سجده کند...

  ومن از سر ترحم یک جرعه رحمت الهی را به او تعارف کنم و بگذارم برای

  همیشه دشمنم باشد.

       سید ضیاءالین شفیعی/تثر ادبی شب یک رویا

/ 10 نظر / 30 بازدید
علی

سلام ای بابا شرق رو هم که بستن! نازي، چقدر هم خلوته!! يا من اول اومدم! تولد جفت وبلاگ نويس های ما هم آذره!! از قول من به پدر تبريک بگو! ولی نگی من گفتم!! وبلاگ هم يه کوچولو آپ شد!!!

مازيار

سلام. مي‌بينم که وبلاگت دوباره راه افتاده. مبارکه. فکر نمی‌کردم بشه پیدات کرد. چند دقیقه پیش از طرف مادرت بهت سلام رسوندم!

زهرا

چقد عکس و نوشته باهم هارمونی دارن! این شبیه الههءنازه که با خورشید و پروانه و پرنده دوسته

حسين

از دور نوری سوسو کنان مرا به سوی خود می کشاند. هرچه می روم رسيدنی در کار نيست! خيلی طول کشيد تا سرابی بودنش را باور کنم. اما هنوز دير نشده. امروز و فردا را دارم ...

عليرضا

آفرین بر شما که این گونه تصمیم گرفتید! ..... درسته! این بار وضع به مراتب بهتر از قبله ... اما از طرفی شایعات زیادتر شده و احتمال تغییر آراء و امداهای غیبی هم بیشتر ... در نتیجه باید تا اعلام نهایی صبر کرد ، هر چند که همین به تکاپو افتادنها و دیر اعلام کردن نتیجه ، نشانه پیروزی اصلاح طلباست حالا چه به طور رسمی این پیروزی تایید بشه چه نشه خیلی مهم نیست .... // نثر زيبايی بود!

مريم

سلام چشمهايت را ببند اشکهايم را نبين چون پراز حرف دلند تانرنجی نازنين

علی مهربان پسری از جزیره ی زيبای آبادان

سلام به قاقالی لی ها .آبجيم از مکه ی مکرمه سلام همتونو رسوند؛ روز حساب خطاب به جزع وفزع بدکاران: (آنچه امروز به شما می رسد همان اعمال شماست که بسوی شما باز گردانده شده است)

غزاله

الهی قربون دختر خاله م برم ايشالا قسمت همه مون بشه... ميدونم برای همه هم دعا ميکنه. خونهءشما که اون سر دنیاس...من و بچه ها گاهی میریم خونهءمجازیش و دلمون کلی تنگ میشه و برمیگردیم.آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست/هر کجا هست خدایه به سلامت دارش