exportImage.asp?s=cano&i=10227162&w=200&h=200
سلام به همهء بچه های خوب پرشن بلاگ !
اين وبلاگ بعد از اينکه کنکورم رو دادم رسما شروع به کار می کنه.
تا اون موقع اگر وقت تایپ کردن داشته باشم چيزهایی می نويسم.
شاد و پيروز٬سلامت و سر فراز باشيد.

************************

از بعضی دوستان e_mailهايی دريافت کرده ام مبنی بر پيشگوئی قرآن در مورد واقعهء۱۱سپتامبر .
نظرم را در اين مورد ميتوانيد در زير بخوانيد.
ــــ
قرآن پيشگويی های تاريخی انکار ناپذيری داشته که به وقوع پيوسته مثل پيش بينی پیروزی رومی ها و شکست آنها که در سورهء روم آمده است.
موجوديت آنانی که اساس وجودشان بر پايهء ظلم است محکوم به زوال است و این مطلب به عنوان يک سنت حتمی در آيات مختلف قرآن مکرر بيان شده است.پيامبر اسلام در حديثی اين سنت الهی را چنين بيان ميکنند: الملک يبقی مع الکفر و لا يبقی مع الظلم.يعنی:حکومت ها با کفر ميتوانند دوام بياورند اما با ظلم نه.
اما اينکه واقعهء۱۱سپتامبر را به کمک اعداد و ارقام بخواهيم جزو پيشگوييهای قرآن قلمداد کنيم کار درستی نيست. اولا اين کار در حد دانش و تخصص هر کسی نيست و وظيفهءمتخصصان دينی است دوم اينکه:اين نوع پيشگوييها آدم را مشکوک ميکند...چه کسانی از انتشار این داستان بیشتر سو د میبرند؟کسانی که با این دستاویز میتوانند انتقام تاریخی خود را از مسلمانان و کتابشان بگیرند و قرآن را کتاب تروریستها معرفی کنند.
از کجا که اين قصه اصلا ساختهءخود صهيونيستها یی نباشدکه مظنون به طراحی اين ماجرا هستند.
شايد هم اين قصه قبل از ۱۱سپتامبر ساخته و پرداخته شده.کسی چه می داند...؟

/ 1 نظر / 14 بازدید
پدرام دانش

سلام مجدد ... وبلاگ ساده و در عین حال متنوع و زیبایی دارین ... از مقالات شما نکات ارزشمندی یاد گرفتم ... و امیدوارم از این پس از توجهتون بهره مند باشم و به قول علی ( ع ) : < هر کس به من کلامی آموخت ؛ مرا بنده خود ساخته است > ... شاد باشید !