برگرد!

46840416RJOpIc_ph.jpg

ــ  برگرد بي تو بغض فضا وانميشود

يک شاخه ياس عاطفه پيدا نميشود

  در صفحهء دلم تو نوشتی صبور با ش             قلبم غباردارد و معنا نمی شود<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

بی تو شکست پنجره رو به آسمان

غم در حريم آبی دل جا نمی شود

 

دريای تو پناه نگاه شکسته است

هر دل که مثل قلب تو دريا نمی شود

 

 

درديست انتظار که درمان آن تويی

اين درد تلخ بی تو مداوا نمی شود

 

 

بی تو شکسته شد غزل آشناييم

اين رسم مهربانی دنيا نمی شود

 

گفتی صبور باش و به آینده ها نگر 

پروانه که صبور و شکیبا نمی شود

 

شبنم گل نگاه مرا باز شسته است

دل در کنار یاد تو تنها نمی شود

 

یک قاصدک کنارمن آمد کمی نشست    

گفتم  که صبح این شب یلدا نمی شود؟

 

دل های منتظر همه تقدیم چشم تو       امروز بی حضور تو فردا نمی شود

 

* * * * * * * * * * * * *

باز هم نيمهءشعبان رسيد٬ياد آور همهءدعاها وآرزوهايی كه اجابت خواهد شد...

يادآور پايان خوش قصهءتاريخ.

 

امشب شبی از ليالی قدر است.

امشب را دريابيم كه از هزار شب بهتر است.

ما را از دعا فراموش نكنيد.

 

 

/ 69 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
‏قفس ساز

‏سورپرایز... سورپرایز ! بالاخره عقل بر احسا س پیروز شد و من توانستم زیر فشار روحی شدید بقیه داستان دختری در قفسه را بنویسم ‏. دوستان بیاید و سهیم بشوید در هیجان بی پایان این داستان واقعی تا باورتان شود هر چیزی که به آن تا کنون باور نداشتید. بشنوید ‏داستان غم آلود مرا با دختری که در قفسه زندگی میکرد.. بشتابید همین الان در سایت قفسه !

zs

و او خواهد آمد و همه ما را شاد خواهد کرد.

lale

سلام ...همه یه جورائی منتظرند مگه نه ؟

مهاجر دیار عشق

سلام عزیزم. ممنون از محبتهای همیشگیت. خیلی قشنگ بود. اما من تا مدتها نمی تونم آپدیت کنم. وبم مشکل پیدا کرده. امیدوارم که شما موفق باشید . فدات : الهام.

جزیره هیچستان

سلام غزاله جونی............اگه برنگردم چی کار می کني؟؟ ........شکلک : دو نقطه دی...........قالبت هم مبارکه...........ی کم بی روح شده .........ياعلی.

امير

سلام؛ خيلی ممنونم که به يادداشتهای ضايع سری زدی و کلی ضايمون کردی! از قديم گفته اند دزد که از دزد بزنه شاه دزده! حالا ما که از خلق الله سوتی می گيريم تو اومدي از ما سوتی گرفتي. يكي ديگه از سوتي هاي نوشته ها مو به تو مي گم به شرطي كه به كس ديگه اي نگي! من همه فارق التحصيل ها را با قاف نوشتم در صورتي كه به ‎‎غ هستند. در كل بابا ايول کلی زيست شناسی و فيزيولوژی تحويل ما دادی. با اين همه اطلاعات تعجب می کنم که در يکي از يادداشتهات نوشته بودی دانشگاه قبول نشدی و دانشگاه آزاد هم نمی خواهی بروی. بابا سرطان که نيست دانشگاه آزاده! آزاد آزاد! ما هم يکی از متهمين به درس خوندن در آن. در ضمن فرم ظاهری وبلاگت خيلی قشتگه. فقط شايد اگر تصوير گل زيباي زمينه را كمي كمرنگ تر كني متن بهتر خونده بشه. در پايان من هم ميلاد مسعود عدل گستر روح افزا را تبريك مي گم و چند خطي رو كه براي خود خودش نوشتم به همه منتظران هديه مي كنم. من در اين حجم قفس بي تو نشستم / دل شكسته، بال بسته در هوايت سر شكستم / من در اين كنج قفس پروانه گشتم / وز نگاهي سوختم ويرانه گشتم / چون نگاهي آذرخشي كز نگاه ناوك اندازي / ...

sanaz

سلام عزيزم..واقعا طراحی وبلاگت عاليه ...در ضمن ممنون که سر زدی، بازم از اين کارها بکن. منتظر خوندن مطلب بعديت هستم. موفق باشی.

Farideh

سلام. از آشنايی با شما خوشحالم...